Gravírování 

Pískování skla je speciální technika, která umožňuje přenést požadovanou předlohu (text, logo, grafika) na libovolný předmět. Principem pískování je otryskání (narušení povrchu) materiálu jemným korundovým pískem přes šablonu s motivem.

Gravírování 

Gravírování je technologie, která nahrazuje ruční rytí, a tedy lze říci, že vytváří nápis, logo, či ornament odebráním materiálu. 

Gravírování

Označení provozovny

Gravírování cedulky 

Gravírované cedulka

Fotogravírování

Využívání pokročilé technologie s karbidovým hrotem, který trvale vytiskne texty a obrázky na akrylové, hliníkové, nerezové, mosazné, zlaté, stříbrné, platinové a kovové předměty.  Hrot s vysokou rychlostí a přesností dotváří povrch, aby přesně reprodukoval jemné gradace polotónů, čárových grafů anebo textu. Režim s vysokým rozlišením poskytuje úžasný výkon 529 dpi. A vektorový režim vytváří ostré, jasné čáry, které účinně vykreslují krásná skripta a ostré loga. Výsledkem jsou grafiky a písma, které skutečně vystupují. Můžete opravdu získat kreativitu tím, že promíchá vektorové návrhy s fotografiemi! Tento stroj je jedinečný v jeho přesnosti.

fotogravírování do kovu

Pamětní medaile

Kombinace gravírování a fotogravírování. Štítek pomocí gravírky, medaile s použitím fotogravírky.

fotogravírování