top of page

Gravírování 

Pískování skla je speciální technika, která umožňuje přenést požadovanou předlohu (text, logo, grafika) na libovolný předmět. Principem pískování je otryskání (narušení povrchu) materiálu jemným korundovým pískem přes šablonu s motivem.

Gravírování 

Gravírování je technologie, která nahrazuje ruční rytí, a tedy lze říci, že vytváří nápis, logo, či ornament odebráním materiálu. 

Gravírování

Označení provozovny

Gravírování cedulky 

Gravírované cedulka

Fotogravírování

Využívání pokročilé technologie s karbidovým hrotem, který trvale vytiskne texty a obrázky na akrylové, hliníkové, nerezové, mosazné, zlaté, stříbrné, platinové a kovové předměty.  Hrot s vysokou rychlostí a přesností dotváří povrch, aby přesně reprodukoval jemné gradace polotónů, čárových grafů anebo textu. Režim s vysokým rozlišením poskytuje úžasný výkon 529 dpi. A vektorový režim vytváří ostré, jasné čáry, které účinně vykreslují krásná skripta a ostré loga. Výsledkem jsou grafiky a písma, které skutečně vystupují. Můžete opravdu získat kreativitu tím, že promíchá vektorové návrhy s fotografiemi! Tento stroj je jedinečný v jeho přesnosti.

fotogravírování do kovu

Pamětní medaile

Kombinace gravírování a fotogravírování. Štítek pomocí gravírky, medaile s použitím fotogravírky.

fotogravírování
bottom of page