top of page

Polepy aut

Polepy firemních vozů patří mezi nejefektivnější marketingové investice. Jsou dobře viditelné, výrazné a pomáhají při budování značky.

 

Díky tomu reprezentují vaši společnost na každé cestě.

Tip: je důležité správně zvolit materiál pro polep. Pokud zvažujete polep, určitě si nechte dobře poradit jaký typ fólie na polep použít. Mnohdy lidé chtějí ušetřit a zaplatit co nejméně a to se za velmi krátkou dobu projeví. Také není dobré na dopravním prostředku nechávat polep déle jak 6 let. Odstranění polepů se Vám může taktéž prodražit. 

20180615_070223.jpg

Kombinace tisku a tzv. řezané reklamy je dalším článkem polepu aut. Vizuálně velmi efektivní a dobré pro e-shopy nebo firmy, kteří chtějí vizuálně říct zákazníkovi čím se firma zabývá. 

Tip: zde je nejdůležitější částí tisk. Pokud chcete mít hezký tisk i za 3 roky, je důležité aby Vám zhotovitel tisknul na minimálně polymerickou/litou fólii a používal originální inkousty ve stroji. Pokud chcete zachovat maximalní kvalitu a trvanlivost,

DSC_0011.jpg

Celopolep je dalším článkem polepu aut. Vizuálně velmi efektivní a zajímavé řešení. 

Zde je téměř jisté, že si auta někdo povšimne. Skvělím nástrojem pro rychlé budování značky a reprezentace firmy. 

Tip: jedná se o poměrně složitý polep. Velmi důležité je aby tisk a laminavce byo natištěno tzv. na litou fólii. Při tomto procesu dochází k mnoha fyzikálním procesům. V létě velké teploty a v zimně mráz. Tudíž fólie musí být "litá" což je nejvyšší level fólií. Experimentovat z jiným druhem fólie  je velký hazard zvláště umístění pod klikami, v prolisech vozu a oblými tvary. 

DSC_0062_2.jpg
bottom of page